شاید این خودرو دارای چهار پیشرانه الکتریکی باشد و هر پیشرانه روی یک چرخ قرار گرفته باشد. هنوز اطلاعات رسمی این خودروی مفهومی منتشر نشده اما ظاهر آن امیدوار کننده نشان می‌دهد.

گروه خودروسازی پزو-سیتروئن در حال گسترش برند دی اس خود بوده و این کار را با ارائه محصولات بیشتر انجام می‌دهد. بخش اعظم تولیدات این برند لوکس هاچبک ها و کراس اوورها می‌باشد. دی اس علاوه بر محصولات تولیدی خود اقدام به معرفی چندین نمونه مفهومی هم کرده است که در این نوشتار جدیدترین آن‌ها را خدمت شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

اَبَراتومبیل دی اس ایکس
کانسپت ایکس E-Tense که اولین بار با ویدئوی تیزری به نمایش درآمده پیش‌بینی جالبی از محصولات ۱۷ سال آینده این خودروساز فرانسوی می‌باشد. بدین ترتیب در سال ۲۰۳۵ باید منتظر محصولات الکتریکی و پرفورمنس از سوی دی اس باشیم. ما چیز زیادی درباره این خودرو نمی‌دانیم اما با توجه به تیزر منتشر شده می‌توان آن را اسپورت دانست. با توجه به این خودروی مسابقه‌ای E-Tense FE 19 دی اس در مسابقات فصل آینده فرمول E حضور خواهد داشت می‌توان انتظار داشت نسخه مفهومی جدید نیز از قوای محرکه الکتریکی سود ببرد.

 اَبَراتومبیل دی اس ایکس

شاید این خودرو دارای چهار پیشرانه الکتریکی باشد و هر پیشرانه روی یک چرخ قرار گرفته باشد. هنوز اطلاعات رسمی این خودروی مفهومی منتشر نشده اما ظاهر آن امیدوار کننده نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد دی اس در حال آماده‌سازی دو نسخه جداگانه برای معرفی است. یکی از خودروها دارای کابینی بسته بوده و دیگر یک کاکپیت تک نفره روباز دارد. با توجه به سرمایه‌گذاری سنگین پژو-سیتروئن در بازار چین، معرفی خودروی مفهومی دی اس X E-Tense در نمایشگاه خودروی پکن ما را متعجب نخواهد کرد.

 

منبع : پدال