715846 504 تا حرف می‌زنیم مسائل را امنیتی می‌کنند/ اخراج یک طلبه برای رای دادن به یک نامزد در انتخابات

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایـــران اسلامی تاکید کرد: طرف را تایید می‌کنند بعد می‌گویند امریکایی اســت.

به نقل ایلنا، حسن بیادی در همایش فصلی خانه احزاب با نقد وضعیت موجود در ساختار احزاب گفت: وضع موجود احزاب همین اســت که می بینید، اوضاع سیاسی بهتر از این نخواهد شد چون ساختار مدیریت اجرایی کشور خراب اســت.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایـــران اسلامی تاکید کرد: باید به دنبال اصلاح ساختار اجرایی باشیم، شان کشور این نیست.

او ادامه داد: در آنگولا انتخابات این گونه برگزار نمی‌شود احزاب نقش دارند، یک نفر موقع آمدن برایش به به می کنیم و در بدرقه‌اش چیز دیگری می‌گویم ، چرا یک نفر در کشور ما محبوب نمی‌ماند؟

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: اســتقرار احزاب موثر و فراگیر باید صورت بگیرد، منظورم حزب رستاخیر و از این دست نیست منظورم حزب واقعی در حال حاضر اســت.

بیادی با اشاره به وضعیت نا‌به‌سامان احزاب در داخل کشور اظهار داشت: همه به دنبال قدرت هستند چپ و راســت هم ندارد ، اکثرا دنبال امپراطوری‌اند.

او راجع به وضعیت شورای شهر عنوان کرد: فرمانداری‌ها و اســتانداری‌ها در شهرستان‌ها برای شورای شهر خدایی می‌کنند.

بیادی ادامه داد: چه کسی به این‌ها قدرت داده اســت؟ تا حرف می‌زنیم مســاله را امنیتی می‌کنند، من زبان و دینم را به شما نفروختم.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایـــران اسلامی در ادامه افزود: متاسفانه عراق و افغانستان از لحاظ ساختار احزاب بالاتر از ما هستند. هر بلایی سر مردم می‌خواهیم می‌آوریم، طرف را تایید می‌کنند بعد می‌گویند امریکایی اســت.

بیادی مدعی شد: یک طلبه را از حوزه اخراج می‌کنند چون به یک نامزد رای داده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته تا حرف می‌زنیم مسائل را امنیتی می‌کنند/ اخراج یک طلبه برای رای دادن به یک نامزد در انتخابات اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.