منجمدکردن سبزیجات برای سلامتی ما بسیار حیاتی و حائز اهمیت اســت باید اصول حیاتی در این زمینه را بدانید و از منجمدکردن طولانی مدت این موادغذایی بپرهیزید تفاوت سبزیجات منجمد با سبزیجات تازه در چه مواردی اســت ؟فرق این دو بایکدیگر چیست ؟

141112 690 سبزیجات را زیاد منجمد نکنید!

 

سبزیجات را نباید برای مدت زمان طولانی در حالت فریز نگهداری کرد.
 
به نقل میزان، منجمدکردن سبزیجات برای سلامتی ما بسیار حیاتی و حائز اهمیت اســت باید اصول حیاتی در این زمینه را بدانید و از منجمدکردن طولانی مدت این موادغذایی بپرهیزید تفاوت سبزیجات منجمد با سبزیجات تازه در چه مواردی اســت ؟فرق این دو بایکدیگر چیست ؟
 
یکی از تصوراتی که امروزه در نقاط مختلف جهان رواج پیدا کرده، این اســت که سبزیجات منجمد اصلا به‌خوبی سبزیجات تازه نیستند. اما محققان می‌گویند که چنین تصوری با واقعیت هم‌خوانی ندارد. در برخی موارد حتی سبزیجات منجمد می‌توانند مواد مغذی بیشتری نسبت به سبزیجات تازه برای بدن فراهم کنند.

برخی متخصصان می‌گویند که بعضی از انواع سبزیجات منجمد حاوی مواد مغذی بیشتری هستند، چون معمولا در اوج رسیدگی محصول برداشت می‌شوند. این در حالی اســت که بسیاری از سبزیجات تازه قبل از رسیدگی کامل چیده می‌شوند و به انبارها فرستاده می‌شوند تا قبل از فروختن کاملا برسند.

به همین دلیل اســت که متخصصان توصیه می‌کنند در مورد خریدن سبزیجات منجمد نگرانی نداشته باشید و تنها به یک نکته حیاتی دقت کنید این محصولات نباید حاوی نمک اضافی یا افزودنی‌های دیگر باشند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته سبزیجات را زیاد منجمد نکنید! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.