“ابومنعم مالکیتش بر [نجمه سعید] را در مقابل ۶٫۵۰۰ (بدون ذکر نوع پول) معادل … (نامفهوم) دلار آمریکا به ابوالزبیر منتقل کرد”

سندی از داعش در موصل به جای مانده اســت که در آن مالکیت یک دختر ۲۰ ســاله به عنوان کنیز بین ۲ داعشی منتقل می‌شود.

به نقل توما به نقل از خبرگزاری‌ها، سندی که از داعش به جای مانده در موصل یافته شده اســت. موصل مرکز داعش در عراق بود که طی روزهای گذشته آزاد شد.

بالای این سند عنوان “دلیل مالکیت” درج شده اســت و دارای شماره، تاریخ و سربرگ دادگاه شرعی داعش اســت.

در این سند آمده اســت “دادگاه شرعی ولایت نینوی / دفتر قراردادهای ازدواج آسان مالکیت “ابوالزبیر” بر “سبیه” “نجمیه سعید اسماعیل” با مشخصات ۲۰ ســال سن، رنگ چشم عسلی، لاغر اندام، قد کوتاه ۱۳۰ سانتی متر را ثبت می‌کند”.

در انتهای سند نماینده دادگاه پس از امضای سند از سوی دو طرف معامله مشاهدات خود و موضوع سند را به این شکل آورده اســت: برادر “ابومنعم” به همراه برادر “ابوالزبیر” نزد من حاضر شدند و نزد من برای فطریقه “نجمه سعید” توافق کردند. ابومنعم مالکیتش بر [نجمه سعید]  را در مقابل ۶٫۵۰۰ (بدون ذکر نوع پول) معادل … (نامفهوم) دلار به ابوالزبیر منتقل کرد.

در این سند چندین اصطلاح دینی از قبیل “ملک الیمین” و “سبیه” برای توصیف دختر مورد معامله با هدف توجیه این معامله با منطق اسلامی اســتفاده شده اســت.

داعش در عراق و سوریه دختران جوان به ویژه دختران ایزدی مذهب  را در شهرهایی که اشغال می‌کردند به عنوان غنیمت اسیر می‌کرد و داعشی‌ها آنها را به عنوان غنیمت جنگی مورد معامله قرار می‌دادند.

714460 765 سند خرید و فطریقه دختر 20 ســاله توسط داعش (+تصــویر)

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته سند خرید و فطریقه دختر ۲۰ ســاله توسط داعش (+تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.