این خودروهای جگوار قرار اســت به رقابت با آئودی Q3 و بی‌ام‌و X1 بپردازند.

این روزها جگوار با ارائه تیزری از یک کراس‌اوور کوچک، خود را در صدر اخبار قرار داده اســت تا در اواسط ماه میلادی آینده “ئی- پیس” های خود را به نمایش درآورد.

به نقل گروه خودروی توما به نقل از “کاراسکوپ”، انتشار عــکــس هـا ویژه از برادران کوچکتر “اف- پیس” با لایه‌های اســتتاری که این روزها از محبوب‌های بازار خودرو محسوب می‌شوند، از اوایل زمستان گذشته در فضای مجازی آغاز شد.

712229 367 شمارش معکوس برای ورود جدیدترین پلنگ انگلیسی به خیابان‌های جهان

از آنجا که اف-پیس موفقیت فوق العاده‌ای را در صنعت خودروسازی جگوار از خود نشان داد، این بنگاه اقتصادی اعلام کرده که قصد دارد برنامه قدیمش را برای “ئی- پیس”هایش دنبال کند.

ئی- پیس قرار اســت به یک SUV کامپکت حد واسط با طراحی اسپورت و یک انعطاف‌پذیری یک خودروی همه روزه شهری تبدیل شود.

712230 393 شمارش معکوس برای ورود جدیدترین پلنگ انگلیسی به خیابان‌های جهان

با وجود انتشار تیزر از ئی‌پیس‌ها جزئیات زیادی از این خودروها در دسترس نیست. اگرچه ما با عــکــس هـای روبه رو هستیم که بیشتر از همیشه به اف- پیس‌ها شبیه هستند. این خودروهای جگوار قرار اســت به رقابت با آئودی Q3 و بی‌ام‌و X1 بپردازند.

با وجود اینکه مباحث فنی در خودرو در حد یک راز باقی مانده اســت اما جگوار اعلام کرده که از فناوری انتقال نیروی چهارچرخ در این خودرو بهره می‌برد.

مدیران جگوار ئی- پیس‌های جدید را یک حدواسط خوب بین خودروهای اسپورت و کحاربردی می‌دانند. این خودرو در سطح پایه حدود ۳۸ هزار دلار دارد و انتظار می‌رود به دلیل گزینه‌ها، ظاهر و قابلیت‌هایش نقش سرنوشت‌سازی را در آینده جگوار بازی کند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته شمارش معکوس برای ورود جدیدترین پلنگ انگلیسی به خیابان‌های جهان اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.