1288996 422 عرضه گوشت با قیمت 31 تا 39 هزار تومان

خبرگزاری تسنیم: در طرح تنظیم بازار انواع گوشت قرمز گوسفندی و گوســاله داخلی و خارجی ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار و فطریقهگاه‌های‌ زنجیره‌ای به صورت بسته‌بندی شده به فطریقه می‌رسد.

 بعد از اقدامات دولت برای تنظیم بازار گوشت قرمز و هم زمان شیوع بیماری ویروسی تب کریمه کنگو در کشور که نگرانی‌های بی موردی بابت مصرف گوشت قرمز در کشور ایجاد کرد، قیمت این محصول در مقایسه با ماه‌های های گذشته فروکش کرده اســت.

بنابراین گزارش هرکیلوگرم گوشت سردست گوســاله یک کیلوگرمی به صورت بسته‌بندی بندی شده در فطریقهگاه‌های زنجیره‌ای که در طرح تنظیم بازار دولت همکاری دارند ۳۱ هزار و ۴۹۰ تومان و ران گوســاله یک کیلوگرمی ۳۲ هزار و ۴۹۰ تومان به فطریقه می‌رسد.

قیمت هر کیلوگرم ران گوسفندی آسیای میانه ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان، نیم شقه ۴ کیلو گرمی گوسفندی ۱۳۶ هزار تومان، ران ۲ کیلوگرمی آسیایی میانه ۷۹ هزار تومان، ران یک کیلوگرمی گوسفندی ۴۳ هزار و ۲۹۰ تومان، نیم شقه سردت گوسفند ۳ کیلوگرمی ۹۶ هزار تومان و ران گوسفندی ۲ کیلوگرمی ۸۶ هزار و ۴۹۰ تومان در طرح تنظیم بازار به صورت بسته‌بندی شده فطریقه می‌رسد.

بنابراین گزارش یکی از فطریقهندگان این کالا در میادین میوه و تره در باره حجم ورود این محصولات به فطریقهگاه‌ها می‌گوید: با توجه به قیمت مناسب‌تری که این محصولات دارند و مردم از خرید آن اســتقبال می‌کنند  گوشت‌های تنظیم بازاری در بسیاری از روز ها  تا قبل از ظهر به فطریقه می‌رسد.

فطریقهنده یکی از فطریقهگاه‌های زنجیره‌ای ای نیز که در طرح تنظیم بازار گوشت قرمز مشارکت دارد در این باره می‌گوید: شرکت‌های بسته بندی که با دولت برای عرضه این گوشت‌های تنظیم بازاری همکاری دارند به صورت روزانه این گوشت‌ها  را برای ما می‌آورند و اســتقبال خوبی نیز توسط مردم از آن می‌شود.

وی افزود: این گوشت‌ها به طور معمول برای عرضه در فطریقهگاه وجود دارد و کمتر پیش می‌آید که مشتری تقاضای  آن را داشته باشد اما محصولی برای عرضه نداشته باشیم.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته عرضه گوشت با قیمت ۳۱ تا ۳۹ هزار تومان اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.