مثلا گفته شده که این اتومبیل می‌تواند زیر ۶ ثانیه از حال سکون به سرعت ۹۷ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

138577 749 عــکــس هـا تسلا مدل ۳ لو رفـــــت

 

شرکت خودروسازی تسلا قصد دارد مدل ۳ را به زودی به بازار عرضه کند. تسلا پیش‌تر از پروتوتایپ این خودرو رونمایی کرد. مدتی‌ می‌شود که زمزمه عرضه این خودرو در بازار شنیده می‌شود و حالا عــکــس هـای از مدل ۳ لو رفـــــت.
 

 138578 129 عــکــس هـا تسلا مدل ۳ لو رفـــــت

به نقل مجله دیجی کالا، در دل این خبر، خبر خوش‌حال‌کننده‌ای وجود دارد که نوید ورود این اتومبیل به بازار را به زودی می‌دهد. تسلا باور دارد که مدل ۳ می‌تواند فطریقه خوبی را تجربه کند و باعث موفقیت‌ بیش از پیش این شرکت شود.

 

در سایت رسمی تسلا، اطلاعات مختصری از این خودرو نوشته شده اســت. مثلا گفته شده که این اتومبیل می‌تواند زیر ۶ ثانیه از حال سکون به سرعت ۹۷ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. مدل ۳ به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند ۵ ستاره زردرنگ ایمنی را دریافت کند.
 

138579 931 عــکــس هـا تسلا مدل ۳ لو رفـــــت 

هم‌چنین این شرکت ادعا می‌کند که مدل ۳ به قابلیت سوپرشارژ مجهز شده که مدت زمان شارژ باتری را بسیار کم‌تر از خودروهای الکتریکی معمولی می‌کند. تسلا مدل ۳ با یک بار شارژ می‌تواند مسافت حدودی ۳۴۶ کیلومتر را طی کند. قیمت این اتومبیل ۴۵ هزار دلار در سایت رسمی تسلا ذکر شده اســت.

 

138580 535 عــکــس هـا تسلا مدل ۳ لو رفـــــت 

 
پیش از این شرکت تسلا موفق شده بود که ارزش سهام بیشتری نسبت به خودروسازهای بزرگ فورد و جنرال موتورز ثبت کند. از دلایل این موفقیت در عرصه اقتصادی و بازار، آینده‌دار بودن تسلا اعلام شد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته عــکــس هـا تسلا مدل ۳ لو رفـــــت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.