لینکلن از مدل ۲۰۱۸ شاسی‌بلند نویگیتور رونمایی کرد که در نسخه‌ی دارای فاصله‌ی محوری بیشتر نیز در دسترس اســت.

برای افرادی که اعتقاد دارند هرچه بزرگ‌تر بهتر،  لینکلن نویگیتور یک خودروی ایده‌آل اســت. اما با این وجود لینکلن این هفته اقدام به رونمایی از نسخه‌ای از این خودرو کرد که دارای فاصله‌ی محوری بیشتری اســت و طول آن تقریبا به‌اندازه‌ی ۳۰ سانتی‌متر در مقایسه با مدل اســتاندارد این خودرو افزایش پیدا کرده اســت. این افزایش طول، سبب شده فضای بار آن بیشتر از قبل باشد. 

6d527569 5ab6 4ffc b70a c0981ed0b8ac لینکلن نویگیتور 2018 با فاصله‌ی محوری بیشتر معرفی شد

فضای صندوق بار در مدل جدید نویگیتور به میزان ۴۲۴۲ لیتر افزایش پیدا کرده اســت و حتی برای ابزارآلات و برخی لوازم دیگر، فضایی هم در کف صندوق بار پیش‌بینی شده اســت. همچنین درب عقب خودرو ابعاد بزرگ‌تری پیدا کرده اســت که این مورد سبب شده ورود و خروج سرنشینان با سهولت بیشتری انجام گیرد. 

هر دو مدل اســتاندارد و بلند نویگیتور از پاییز امســال وارد بازار فطریقه خواهند شد که برای نسخه‌ی اســتاندارد قیمت پایه‌ی ۷۳ هزار دلار و برای نسخه‌ی دارای فاصله‌ی محوری بیشتر، قیمت پایه‌ی ۸۱ هزار دلار در نظر گرفـــــته شده اســت. هر دوی این مدل‌ها در تیپ‌هایی مشابه در دسترس خواهند بود و تنها تفاوت آن‌ها در این بخش این اســت که مدل پایه‌ی تیپ Premiere در نوع بزرگ‌تر قابل سفارش نخواهد بود.

0b0df494 cdfc 4c72 b3b8 4fd35608c103 لینکلن نویگیتور 2018 با فاصله‌ی محوری بیشتر معرفی شد

بالاترین تیپ‌های این خودرو را می‌توان به همراه پکیج Black Label خریداری کرد که شامل سه نوع طراحی داخلی متفاوت اســت. تیپ‌های دیگر این خودرو شامل Destination، Chalet و Yacht Club هستند. در تمامی این مدل‌ها، امکاناتی نظیر نمایشگر اطلاعات روی شیشه، کروز کنترل هوشمند، سیستم هشدار تصادف و سیستم کمکی پارک به‌صورت اســتاندارد وجود دارند.

تمامی مدل‌های لینکلن نویگیتور به یک پیشرانه‌ی شش سیلندر V شکل از سری اکوبوست مجهز هستند که دارای ۳.۵ لیتر حجم و از نوع توئین توربو اســت. این پیشرانه توانایی تولید ۴۵۰ اسب بخار قدرت، در کنار ۶۷۷ نیوتون متر گشتاور دارد.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته لینکلن نویگیتور ۲۰۱۸ با فاصله‌ی محوری بیشتر معرفی شد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.