ماجرای جالب ازدواج این بازیگر ایـــرانی (تصــویر)

 

پویا امینی بازیگر جوان عرصه تلویزیون و سینما که به تازگی میهمان برنامه “خندوانه” رامبد جوان شد. پویا امینی ۱۵ اردیبهشت ماه ســال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد. او که فارغ التحصیل رشته کارشناسی کارگردانی نمایش از دانشگاه علم و فرهنگ تهران اســت، کارش را در زمان دانشجویی از ســال ۱۳۷۶ با بازی در سریال در قلب من به کارگردانی حمید لبخنده و در نقش سینا آغاز کرد. پس از فارغ‌التحصیل شدن با بازیگری در سریال‌ها کار خود را ادامه داد.

 

این هنرمند در ســال ۱۳۸۲ اولین تجربه بازیگری سینمایی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی وعده دیدار در نقش صادق و سپس شام عروسی در نقش پارسا را بدست آورد. وی دارای یک فرزند پسر به نام ایلیا اســت. همچنین عضویت در تیم والیبال و فوتبال و کارتینگ هنرمندان در کارنامه وی دیده می‌شود، ولی هم اکنون عضو تیم فوتبال ستارگان هنر ایـــران می‌باشد.

 

1301410715 irannaz com ماجرای جالب ازدواج این بازیگر ایـــرانی (تصــویر)

 

304449156 irannaz com ماجرای جالب ازدواج این بازیگر ایـــرانی (تصــویر)

 

پویا امینی درباره ازدواج خود اینگونه می‌گوید: من به عنوان جوانی کم‌سن و ســال وقتی برای خواســتگاری همسرم رفـــــتم، شرایط ازدواج را نداشتم حتی خاطرم هست مادر خانومم از پدرم پرسیدند: «اگر بیتا دختر شما بود و پسری با شرایط پویا به خواســتگاری‌اش می‌آمد، موافقت می‌کردید؟» و پدرم خیلی راحت جواب دادند: «نه» البته آینده طریقهنى را هر دو طرف برایم متصور بودند که جا دارد از اعتمادشان قدردانى کنم.

 

ما از ابتدا خیلی صمیمانه و صادقانه جلو رفـــــتیم. طریقهن بود که من جوانی کم‌سن و ســال هستم که شاید آتیه خوبی داشته باشم، اما نه سرمایه‌ای داشتم، نه درآمد بالایی داشتم، نه از طرف خانواده‌ام به جهت مالی حمایت آنچنانی می‌شدم و نه شغل ثابتی داشتم.

 

به نقل توما وی اظهار کرد: من بیشتر از آنکه به همسرم به چشم همسری نگاه کنم، نگاهی دوستانه به وی دارم و وی را نزدیک‌ترین دوست خودم می‌دانم. ما دو دوست صمیمی هستیم که در بسیاری از زمینه‌ها اشتراک نظر و عقیده داریم. آنچه توانسته ما را در کنار هم نگه دارد، صداقت و اعتماد در کنار رفاقت و دوستی اســت و رمز تداوم زندگی مشترک‌مان هم بر مبنای همین اصل اســت. من همسرم را دوست خودم می‌دانم و از این بابت راضی و خوشحالم.

 

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 ماجرای جالب ازدواج این بازیگر ایـــرانی (تصــویر)

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته ماجرای جالب ازدواج این بازیگر ایـــرانی (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.