بعد از حاشیه های اخیر علیرضا بیرانوند مبنی بر احتمال جدایی اش از پرسپولیس جلال حسینی با انتشار پستی کنایه آمیز در اینستاگرام به او توصیه جالبی کرد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس، از زمان پیوستنش به این تیم بازیکنی بی حاشیه نبوده است.  در ابتدا مراجعه بیرانوند با وکیلش به باشگاه پرسپولیس، بعد از صحبتهای جنجالی اش در پایان دیدار پرسپولیس با ذوب آهن علیه هواداران این تیم حاشیه هایی را از جمله احتمال جدایی او از این باشگاه به همراه داشت. اما سپس همه چیز به حالت عادی بازگشت.

 اما  اکنون بعد از گذشت ماهها از آن اتفاق به نظر می رسد بیرانوند هنوز  با خود و باشگاه پرسپولیس کنار نیامده و باز هم زمزمه جدایی سر داده است. این بار نیز  بیرانوند مسئله سربازی خود را پیش کشیده و گفته است برای انجام خدمت سربازی  قصد دارد به تراکتورسازی برود. این حاشیه ها باعث شد تا  جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس و تیم ملی در پستی اینستاگرامی مطلبی منتشر کند. حسینی در پستی کنایه آمیز  خطاب به بیرانوند  نوشت:

” چقدر فاصله است مابین دست های خیس از شستن ماشین تا دست های خیس از تمرین با پیراهن پر افتخار پرسپولیس.

فاصله بسیار طولانی که هزاران دلیل از جمله همت بلند یک دروازه بان ظرف چند سال ان را کوتاه کرده است.خیلی از طرفداران پرسپولیس زمانی که اتومبیل خود را برای رفتن به استادیوم به دست های پرتوان او می سپردند حتی در خیال خود گمان نمی کردند که یک صدا برای پاسداری از سنگر پرطرفدار ترین تیم آسیا او را یک پارچه به بلندترین آواها و پرافتخار ترین کلام ها فریاد بزنند اما جوان تلاش گر ما مسیر طولانی را با همت خود در فاصله ای کوتاه طی نمود شاید همین کوتاهی مسیر است که باعث می شود ارزش کاری که کرده است به چشمش نیاد و به سادگی تمام قصد ترک جایگاه بزرگان را کند.

ولی به یاد داشته باشیم هرچند عمر حرفه ای یک ورزشکار ده یا بیست سال است اما عمر حرفه ای یک طرفدار در چار چوب روز و ماه و سال نمی گنجد پس طرفداران متعصب پرسپولیس که سرما و گرما و فراز و نشیب وصعود و سقوط این تیم را در طول دهه ی متمادی به جان خریده اند از چنین گمان خامی به عشق تیم محبوب شان چشم خواهند پوشید به شرط آن که بیرانوند و بیرانوند ها حرمت پیراهن خود را نگاه دارند و بر سر ارزش پرسپولیسی بودن چانه نزنند.پس پرشمار ترین طرفدار آسیا و متعصب ترین طرفداران دنیا مثل همیشه گوش های خود را بر روی حرف های تلخ ببندید و چند ده میلیون نفره پشت شماره یک این روزهای پرسپولیس برای قهرمانی از سنگر همیشه استوار این تیم بایستید.”

 

پست کنایه آمیز جلال حسینی برای بیرانوند