کاهش یا افزایش میل جنسی با این خوراکی ها

 

در این مطلب لیستی از غذاهای مفید و مضر برای رابطه جنسی را داریم. برای  افزایش میل جنسی کارهایی بیشتر از طریقهن کردن شمع و پخش کردن آهنگ عاشقانه لازم اســت. یک سبک زندگی ســالم ( از غذاهایی که میخورید گرفـــــته تا ورزشی که انجام می دهید)، می تواند ظاهر و حس و حال شما را بهتر کند و زندگی جنسی شما را هم بهبود بخشد. همزمان بعضی خوراکی ها می توانند قاتل میل جنسی شما باشند.گروه توما زندگی آرام و زیبایی برای شما ارزومند اســت

 

به گفته دکتر سینتیا ساس ( Cynthia Sass) نویسنده مقاله لاغر خودتان، در مجله ریدز دایجست ( ماهنامه ای اســت مورد علاقه عموم مردم به ویژه خانواده‌ها که به مسائلی نظیر بهداشت و سلامت،سینما، داســتان، اقتصاد، اجتماع، روابط و دوستی، سرگرمی، ورزش، طنز، آشپزی و… می‌پردازد)، ارتباط بین مواد غذایی و میل جنسی فقط مشتاق ساختن افکار شما نیست، مطالعات نشان داده اســت که غذاها و مواد مغذی خاص می توانند نقش تقویت کننده میل جنسی و حمایت از یک زندگی جنسی ســالم را بازی کنند

 

توت فرنگی
توت فرنگی جذب کننده اســت. چون باعث بهبود گردش خون شده که برای عملکرد جنسی زنان و مردان بسیار حیاتی اســت و توت فرنگی سرشار از آنتی اکسیدان هایی اســت که برای قلب و عروق شما مفیدند. علاوه بر این، غنی از ویتامین C اســت که همراه با آنتی اکسیدان هایی که دارد، باعث بالا رفـــــتن تعداد اسپرم در مردان می شود. امتحان کنید انواع توت ها را در شکلات تلخ که حاوی متیل گزانتین ( methylxanthines، از مشتقات گزانتین) اســت و می تواند باعث فعال شدن میل جنسی شما شود.

 

الکل
یک لیوان نوشیدنی الکی می تواند در مدت زمانی خاص باعث ایجاد آرامش یا پرحرفی شود و نقش یک روان کننده روابط اجتماعی را دارد که باعث می شود غریبه ها بیشتر با هم صحبت کنند. اما در واقعیت، الکل می تواند یکی از بدترین نوشیدنی ها برای زندگی عاشقانه شما باشد. الکل بیش از حد می تواند میل جنسی را تعدیل کرده و برانگیختگی و حساسیت را کاهش دهد و همین میل جنسی کمتر ممکن اســت منجر به تصمیم گیری برای انجام رابطه جنسی پرخطر شود.

 

آووکادو
این میوه فوق العاده غنی از ویتامین E اســت که خواص آنتی اکسیدانی، پتاسیم و ویتامین B6 دارد، که در پیشگیری و به تاخیر انداختن بیماری های قلبی و بهبود جریان خون موثر اســت. همچنین منبع خوبی از چربی های اشباع نشده برای سلامت قلب اســت. چیزی که به سلامت قلب و گردش خون کمک می کند و برای داشتن یک زندگی جنسی ســالم بسیار حیاتی اســت. مردان مبتلا به بیماری های قلبی دو برابر دیگران دچار اختلال نعوظ می شوند، زیرا هر دوی این شرایط می تواند نتیجه آسیب عروق باشد.

 

بادام
بادام حاوی روی، سلنیم و ویتامین E اســت، ویتامین ها و مواد معدنی که برای سلامت جنسی و تولید مثل حیاتی می باشند. سلنیم می تواند در مسائل ناباروری کمک کند و ویتامین E برای سلامت قلب مفید اســت. روی ماده معدنی اســت که در تولید هورمون های جنسی مردانه و افزایش میل جنسی نقش دارد. جریان خون برای اندام های جنسی شما اهمیت دارد، بنابراین انتخاب چربی های خوب مانند اسیدهای چرب امگا۳ موجود در بادام، می تواند ایده ای عالی باشد.

 

اســتیک
با این که گوشت می تواند پروتئین و روی بدن شما را تامین کند، ولی گوشت، حاوی چربی اشباع و کلسترول بالا هم هست. یک رژیم غذایی با گوشت فراوان می تواند خطر ابتلا به دیابت نوع ۲، فشار خون بالا و بیماری های قلبی را افزایش دهد که این بیماری ها شرایط سلامت گردش خون و عملکرد جنسی را تحت تاثیر قرار می دهند.

 

یک مطالعه کوچک در ســال ۲۰۰۶ که در حواس شیمیایی، منتشر شده، اعلام کرد، خوردن گوشت، ممکن اســت منجر به ایجاد بویی در بدن شود که جذابیت آن را کم می کند. در این مطالعه، ۱۷ مرد که به دودسته تقسیم شده بودند، به مدت دو هفته یک گروه رژیم با گوشت و یک گروه رژیم بدون گوشت داشتند، که پس از یک هفته جابجا می شدند. از زنان خواســته شد جذابیت را تنها بر اساس بوی پدی که زیر بغل مردان گذاشته شده بود، مشخص کنند و آنها افراد غیر گوشتخوار را ترجیح دادند.اگر می خواهید بیشتر بدانید : قاتلان میل جنسی را بشناسید با هم میخوانیم

 

سیب زمینی شیرین
سیب زمینی شیرین غنی از پتاسیم اســت که به مبارزه با فشار خون بالا کمک می کند، یکی از عوامل بالا رفـــــتن احتمال خطر اختلال نعوظ. همچنین غنی از بتاکاروتن اســت که ویتامین A بدن را تامین می کند و ممکن اســت به دردسر ناباروری ( البته ثابت شده نیست)  کمک کند.

 

دانه کنجد
روی برای سلامت جنسی مفید اســت (می تواند به تولید تستوسترون و اسپرم در مردان کمک کند)، و منبع شماره یک آن صدف اســت. ولی واقعا، معمولا چقدر صدف مصرف می کنید؟ منبع غنی دیگر روی، دانه کنجد اســت. می توانید آن را روی خوراکی هایتان بپاشید یا سرخ کنید. برخی غلات صبحانه حاوی روی هستند.

 

هندوانه
این میوه تابستانی محبوب، کالری کمی دارد، ولی به طور بالقوه میل جنسی را افزایش می دهد. در ســال ۲۰۰۸ محققان دانشگاه تگزاس اعلام کردند که لیکوپن، سیترولین و بتاکاروتن موجود در هندوانه می تواند باعث باز شدن عروق خونی شود که همین امر این میوه را تبدیل به یک افزایش دهنده میل جنسی می کند.

 

غذاهای چرب
بسیاری از مواد غذایی سرخ شده در روغن و فست فود ها سطوح بالایی از چربی های بد دارند، مانند چربی های اشباع و ترانس که می توانند اثرات منفی روی قلب گذاشته و با ساخت پلاک در سرخرگها مانع از جریان خون شوند. سیب زمینی سرخ شده مانند سیب زمینی فرانسوی ( و سایر خوراکی ها ) خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را افزایش می دهند.

 

این بیماری یکی از عوامل شناخته شده در بوجود آمدن دردسرات جنسی در زنان و مردان اســت. نوع روغن اســتفاده شده در سرخ کردنی ها کلیدی اســت. اگر در روغن نیمه هیدروژنه سرخ شوند، حاوی چربی های ترانس خواهند بود ( بدتر از چربی های اشباع اســت)، اگر در روغن های مایع گیاهی سرخ شوند، ممکن اســت مقدار چربی های اشباع غذا پایین تر بیاید.

 

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 کاهش یا افزایش میل جنسی با این خوراکی ها

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته کاهش یا افزایش میل جنسی با این خوراکی ها اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.