سامسونگ در جریان برگزاری نمایشگاه MWC 2017 در شانگهای، از نسل جدید سنسورهای دوربین ایزوسل خود رونمایی کرد. این شرکت ساخت سنسورهای ایزوسل را از ســال ۲۰۱۳ آغاز کرده؛ اما حال این بخش به چهار خط تولید زیر برند ایزوسل تقسیم شده‌اند: ایزوسل برایت، ایزوسل دوآل، ایزوسل فست و ایزوسل اسلیم. در سنسورهای ایزوسل جدید سامسونگ تفکیک بیشتری بین پیسکل‌های تکی وجود دارد تا بدین طریق تداخل رنگ کاهش یابد و رنگ‌ها به طور دقیق‌تری نمایش یابند. علاوه بر این حتی با وجود کوچک‌تر شدن پیکسل‌ها، کیفیت عــکــس هـا بالا می‌رود.

سنسورهای دوربین ایزوسل برایت همانطور از نامش پیداســت، عــکــس هـای با شفافیت بیشتر و نویز کم‌تر را ارائه می‌دهد. سنسورهای ایزوسل فست هم چه در ثبت سوژه‌های ثابت و چه در ثبت سوژ‌های متحرک سرعت فوکوس بالاتری را ارائه می‌دهند. ابعاد هر یک از پیکسل‌ها در سنسورهای ایزوسل اسلیم بین ۰.۹ میکرومتر تا ۱.۰ میکرومتر اســت که برای اســتفاده در.گوشی‌های هوشمند فوق باریک مناسب به نظر می‌رسد. سامسونگ برای اولین بار در سنسورهای ایزوسل خود نمونه‌ای از دوربین دوگانه را هم به نمایش درآورده اســت.

ظاهرا سامسونگ مسیر اســتفاده از سنسور مونوکروم (تک رنگ) آرجی‌بی پلاس را برای دوربین‌های دوگانه‌ی گوشی‌های هوشمند خود در پیش گرفـــــته اســت. در اسلاید نمایشی سامسونگ، یک دوربین دوگانه‌ی ۱۳ مگاپیکسلی با فوکوس خودکار به نمایش درآمده اســت.

گشودگی دیافراگم این سنسور f/2.0 و ابعاد پیکسلی آن ۱.۱۲ میکرومتر اســت. سامسونگ مدعی شده سنسورهای جدید این شرکت حتی در شرایط نوری نامناسب عــکــس هـای با کیفیت بالاتر را به ثبت خواهند رساند که طریقهنایی بهتر و نویز کم‌تری دارند. این احتمال وجود دارد که گلکسی نوت ۸ سامسونگ به یک دوربین دوگانه‌ی ۱۳ مگاپیکسلی و نوعی قابلیت مرتبط با بزرگ‌نمایی مجهز شود.

نائب رئیس سیستم‌های بازاریابی LSI سامسونگ، بن هور گفته اســت که «سامسونگ ایزوسل برندی اســت که تکنولوژی‌های نوین پیکسلی ما را نشان می‌دهد. ما انتظار داریم برند ایزوسل به مشتریان کمک کند تا عملکرد دوربین‌ و کیفیت کلی آن در دستگاه خود تایید کنند. سامسونگ با تکنولوژی‌های پیشرفـــــته‌ی سنسورهای عــکسی خود، به نوآوری در دوربین‌های گوشی‌های هوشمند و دیگر اپلیکیشن‌ها ادامه خواهد داد.»

نظر شما در این مورد چیست؟ 

منبع: SAMMOBILE

 

dfdsfdsf کمپانی سامسونگ از سری جدید سنسورهای دوربین ایزوسل خود رونمایی کرد

< src="http://.sahandar.com/faradars/show.php?ref=itradar.ir&w=600&h=500&id=1&template=related&title=%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8+%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C+%D8%A7%D8%B2+%D8%B3%D8%B1%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D8%B1+%D9%88%D8%A8" scrolling="no" style="background: #FFF url(//.sahandar.com/faradars/images/loading.gif) no-repeat center; width: 600px; height: 500px; max-width: 100%;" frameborder="0">

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته کمپانی سامسونگ از سری جدید سنسورهای دوربین ایزوسل خود رونمایی کرد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.