714237 651 کودکان کتاب «عصبانی شدن ممنوع» را بخوانند

کتاب «عصبانی شدن ممنوع » با موضوع شناخت و کنترل خشم برای کودکان گروه سنی «الف»،« ب» و«ج» منتشر شد.

نویسنده این کتاب ۴۸ صفحه ای روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: آسیب هایی که از برخی رفـــــتارها و ویژگی های اخلاقی از جمله حسد، تکبر و ‌دروغگویی متوجه انسان می شود، متفاوت اســت که در این میان خشم اثری بیشتر در روابط اجتماعی دارد. 

غلامرضا حیدری ابهری با بیان اینکه خشم کلید هر بدی اســت، افزود: در صورتی که بتوانیم جامعه را عاری از خشم کنیم، شاهد بسیاری از کشمکش ها و نزاع ها نخواهیم بود و هزینه های مادی و معنوی ناشی از آن را نیز متحمل نخواهیم شد از این رو باید کنترل خشم را از کودکی به فرزندان خود بیاموزیم زیرا بهترین زمان برای یادگیری اســت.

وی بهترین راه برای غلبه بر خشم را شناختن این عارضه عنوان و اضافه کرد: در صورتی که به عوارض، آسیب ها و ‌زمینه های بروز و ظهور این رفـــــتار آشنایی وجود داشته باشد، بهتر می توان آن را مدیریت کرد. 

نویسنده کتاب «عصبانی شدن ممنوع» با تاکید بر قابل فهم کردن بحث های دینی و روان شناسی برای کودکان افزود: این کتاب دارای یکصد عــکس و ۲۰ محور موضوعی و تفکری برای کنترل و شناخت آسیب های خشم اســت و کودکان با مطالعه آن متوجه خواهند شد، خشم فایده ای نداشته و باعث دور شدن دیگران از ما می شود.

«عصبانی شدن ممنوع» به تازگی توسط انتشارات «کتابک» در قطع رقعی و با شمارگان ۳ هزار نسخه با قیمت ۱۰۰هزار ریال منتشر شده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته کودکان کتاب «عصبانی شدن ممنوع» را بخوانند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.